Понеділок 23 квітня 2018

Співпраця юридичної клініки університету з студентським науковим товариством ФСПО

На науково-практичний семінар «Соціальні ролі викладача і студента. Переваги та перспективи», що проходив 8 квітня у 401 ауд. нового корпусу на другій парі, деканом факультету соціальної та психологічної освіти Кравченко Оксаною Олексіївною від імені студентського наукового товариства факультету було запрошено в якості експерта консультанта юридичної клініки, викладача кафедри суспільних дисциплін, юриста за фахом Олєйнічука Олексія Миколайовича.

1

 Основна частина заходу проходила у вирішенні командами викладачів та студентів різних педагогічних ситуацій запропонованих ведучою Завалко Альоною.

2

За резуьтатами роботи обох команд (викладачів: Роєнко Світлани Олександрівни, Полєхіної Вікторії Миколаївни і Горенко Мар'яни В'ячеславівни та студентів: Ребра Максима, Поліщук Олени, Хом'яка Михайла, Алтиннік Катерини і Дацька Романа) експертом було зроблено висновок, що відповіді учасників доповнювали одна одну, а отже – перемогла дружба!

3

Кульмінацією цього заходу стала прочитана консультантом юридичної клініки, викладачем кафедри суспільних дисциплін Олєйнічуком Олексієм Миколайовичем доповідь на тему: „Законодавчо закріплені обов'язки осіб, що навчаються щодо додержання ними моральних та етичних норм".

4

Наприкінці декан факультету Кравченко Оксана Олексіївна високо оцінила співпрацю команд, студентів та гостей.

5

Додатково дивіться наступне посилання.

Відправити сторінку друзям у соцмережі

Онлайн переклад сайту

Зараз на сайті

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Банери університету