Понеділок 23 квітня 2018

Круглий стіл до річниці прийняття Загальної декларації прав людини

9 грудня на передодні річниці прийняття резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини на четвертій парі в ауд.100 центрального корпусу, а саме в приміщенні юридичної клініки за сприяння Уманського міськрайонного управління юстиції, юридичної клініки університету, історичного факультету, кафедри суспільних дисциплін зі студентами п'ятого курсу історичного факультету, членами юридичної клініки, що навчаються за напрямком „Правознавство" було проведено круглий стіл приурочений цій знаменній події.

1
Про важливість та актуальність й на сьогоднішній день зазначеного документу повідомив відкриваючи цей захід Підлісний Василь Миколайович, директор юридичної клініки, юрисконсульт університету. Квасюк Віктор Віталійович, головний спеціаліст Уманського міськрайонного управління юстиції доповів про те, які були саме історичні підґрунтя прийняття Загальної декларації прав людини, яке вона займає місце в сучасному світі та її важливість для гарантування прав людини в кожній державі. Блащук Олена Анатоліївна, головний спеціаліст Уманського міськрайонного управління юстиції акцентувала увагу студентів на значенні Загальної декларації в становленні та закріпленні прав людини у національному законодавстві, а особливо у Конституції України. Також вона повідомила про місце прав людини в Основному Законі та надала класифікацію їх видів. Олєйнічук Олексій Миколайович, викладач кафедри суспільних дисциплін, консультант юридичної клініки виступив з доповіддю на тему: „Загальна декларація прав людини та інші міжнародні гарантії захисту прав та свобод людини у контексті національного законодавства".

2
Особливо цікавою виявилась дискусія між студентами та фахівцями права, в якій вони дізнались про практичний механізм гарантування цих прав, про значення Європейської конвенції про захист прав людини й основних свобод людини та роль Європейського суду з прав людини в цій вкрай важливій справі.

3

Відправити сторінку друзям у соцмережі

Онлайн переклад сайту

Зараз на сайті

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Банери університету