Субота 23 червня 2018

Знаємо свої права і свободи – виконуємо свої обов’язки!

9 грудня з нагоди прийняття резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини, відзначаючи Міжнародний день боротьби з корупцією, а також на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права" від 31 серпня 2016 р. №627-р, відповідного наказу Міністерства освіти і науки України від 30.09.2016 №1171, за сприяння історичного факультету університету у 308 аудиторії нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини проведено засідання юридичної клініки на тему: „Права, свободи і обов'язки осіб, що навчаються та їх гарантування за законодавством України".
На початку, модератор заходу, викладач кафедри суспільних дисциплін, консультант юридичної клініки Олєйнічук Олексій Миколайович, акцентував увагу присутніх на значенні та актуальності проведення даного освітнього заходу, спрямованого на підвищення знань про права, свободи і обов'язки зазначеної категорії осіб.

-Bb2FQE0uw0
Далі викладач кафедри суспільних дисциплін, консультант юридичної клініки Родік Тетяна Петрівна розповіла про конституційні засади гарантування прав і свобод осіб, що навчаються тощо.

BwVbbifgTgE
Цікавим та корисним для студентів історичного факультету став і виступ про сучасні виклики правової освіти кандидата юридичних наук, старшого викладача кафедри суспільних дисциплін, депутата Уманської міської ради Цимбала Вадима Олександровича.

2 S3WR0lIUI

Доповідь викладача кафедри суспільних дисциплін, консультанта юридичної клініки Олєйнічука Олексія Миколайовича була присвячена обов'язкам осіб, що навчаються. Під час виступу ще раз було наголошено, що студенти зобов'язані систематично й глибоко оволодівати знаннями, практичними навичками та професійною майстерністю.

pkly 7IrdeA 1

Кульмінацією заходу стало обговорення питань із якими звертаються студенти за консультацією до юрисконсульту університету, директора юридичної клініки Дудник Оксани Миколаївни.

ew8tM-Uh3JU

ew8tM-Uh3JU

ew8tM-Uh3JU

Відправити сторінку друзям у соцмережі

Онлайн переклад сайту

Зараз на сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Банери університету